04/14/11 16:35

Тенис: Контузия спря Кушев на "Сарженор Къп"

София /КРОСС/ Шампионът от 2005 година Илия Кушев получи травма и отпадна на четвъртфиналите на традиционния турнир по тенис за мъже "Сарженор Къп" с награден фонд 2500 лева, който се провежда на червените кортове на ТК "Левски" в Борисовата градина в София, съобщава Спортал. Поставеният под номер 6 Кушев падна лошо след подхлъзване в началото на третия сет и се отказа при резултат 6:1, 5:7, 0:3 в мача срещу бившия си съотборник от националния отбор и втори в схемата Тодор Енев. Така Енев, победител от турнира през 2007 година, очаква Александър Лазов за място на финала.
Източник: Информационна агенция КРОСС