05/13/13 22:08

Локо Пд разпердушини Монтана за едно полувреме

Отборът на Локомотив Пловдив не се смили над гостуващия Монтана и се наложи с 4:0 в мач без никакво значение. Интригата в двубоя приключи още през първата част, когато паднаха и четирите гола в срещата. Тимът на Монтана, който отдавна се прости с А група и през новия сезон ще се подвизава във втора дивизия, почти не успя да затрудни вратаря на домакините Денчев, който записа дебюта си за „смърфовете“. Резултатът в срещата бе открит в 23-ата минута. Капитанът Христо Златински вкара след хубав пробив и пас на Диего. Седем минути по-късно, в рамки...