07/18/10 16:59

Отборът BMB е регионалният победител в Каменица ФЕНкупа 2010 в Габрово

Габрово, 18 юли 2010 г. Отборът BMB от Габрово е регионалният победител в полуфиналния зонален кръг на Каменица ФЕНкупа 2010 в Габрово. Събитието се проведе на стадион „Христо Ботев” този уикенд и събра истинските фенове на футбола и качествената бира. BMB извоюва първото място в оспорван двубой със съперника си от Севлиево отбор Бафана-Бафана с резултат 2:1. На трето място се класира тимът Великолепната осморка, а на четвърто SKF . Тази година Габрово също излъчи победител в играта „Точен шут”. Футболните умения на Николай Богданов от тима ...