07/18/10 20:25

Терек без Благо победи Амкар с Кушев и Сираков

Терек Грозни без Благой Георгиев в състава си победи с 1:0 у дома срещу Амкар Перм с Мартин Кушев и Захари Сираков в мач от 13-ия кръг на руското първенство. Кушев и Сираков започнаха като титуляри за своя отбор и останаха на терена през всичките 90 минути. Захари Сираков получи жълт картон в последните секунди на първото полувреме, докато Кушев пропусна да се разпише в 65-ата минута на срещата. Единственият гол в двубоя падна в 42-ата минута и бе дело на Шамил Асилдаров. След тази победа Терек е на 9 място със 17 точки, докато Амкар е на 13...