09/24/12 13:40

Вратарят на Монтана претърпя операция след тежкия сблъсък с Миро Манолов

Титулярният вратар на Монтана - Веселин Цветковски претърпя операция на носа днес в местната болница. Стражът пострада по време на мача с Черно море вчера, спечелен от домакините с 3:1. В 21-та минута нападателят на гостите Мирослав Манолов влезе грубо в краката на вратаря на домакините Веселин Цветковски и го удари с коляно в лицето. Стражът веднага беше откаран в Бърза помощ, а главният съдия Ивайло Стоянов показа червен картон на футболиста на Черно море. Лекарите констатирали, че Цветковски има счупен нос, сцепена глава, комоцио и голям хем...