11/13/12 12:34

Не искам такъв „Левски”

Като привърженик на „Левски” не пропуснах да проследя по телевизията мача им от поредния кръг на футболното първенство срещу „Ботев” (Враца) на "Герена". Левскарите победиха с 2:0, а аз бях разочарован за пореден път. Даже малко е да се каже, бях вбесен от постната им продукция. Излизат на първо място, за коeто всички левскари си мечтаем отдавна, а аз съм им сърдит. Защо ли? Ами че те дори фланелките си на изцапаха, за пот по тях да не говорим. Мач на ходом, без каквато и да е агресия, без въображение, без удари, без голови положения. Каквото се сътвори футболно в тази среща, бе от момчетата на „Ботев”. Те си играха своята игра и всеки непредубеден футболен запалянко видя, че стоят по-добре на терена и заслужаваха да измъкнат нещо от наперените, но без никакво покритие левскари. В началото на сезона посещавах някои домакински мачове, но и тогава не видях това, което искам да виждам у играчите – да се раздават безрезервно на терена. Обикновено първото полувреме го проспиват, пък...