07/01/14 21:52

САЩ 0:0 Белгия – преди продълженията

Резултатът в последната осминафинална среща от Световното първенство по футбол в Бразилия между отборите на Белгия и Съединените щати, след 90 минути игра, е 0:0. Следват продължения. В 15-ата минута мачът на „Арена Фонте Нова“ в Салвадор беше прекъснат за кратко, след като фен нахлу на терена. В Съединените щати това прекъсване не бе показано по телевизията. Белгийските нападатели превърнаха вратаря на САЩ Тим Хауърд в национален герой. Той отрази десетки удари от близка, средна и далечна дистанция. Победителят от тази среща ще играе на четвъртфиналите срещу Аржентина. Състави: САЩ 1.Тим Хауърд 5.Мат Беслър 20.Джоф Камерън 3.Омар ...