07/25/12 21:28

Нефтохимик победи новака Етър с 2:0

Нефтохимик победи Етър с 2:0 в контрола играна на стадиона в Дряново. Двубоят започна равностойно с опасности и пред двете врати. В 6-та минута Живко Петков бе близо до първо попадение в мача, но ударът му срещна напречната греда. В 26-та минута Станимир Андонов откри резултата с техничен удар под напречната греда от границите на наказателното поле. Малко по-късно от фаул Божинов стреля покрай вратата,а в 43-та минута след комбинация между Петков и Благов, Нефтохимик бе близо до отбелязване на втори гол, но топката не намери очертанията на вра...