07/26/12 23:25

Апостол Попов: Много е тежко след такъв мач

Футболистът на ЦСКА Апостол Попов бе изключително разочарован от отпадането на отбора от Лига Европа. „Червените“ направиха 1:1 с Мура на българска земя, след 0:0 от първия двубой. В 18-та минута на срещата-реваш Апостол Попов надскочи двама бранители и с глава прониза в долния десен ъгъл за единствения гол, реализиран от ЦСКА. „Неприятно, как да се чувствам след този мач? Какво да говорим след такъв мач? Не можем да вкараме голове, видяхте изпуснахме 100 гола. Веднъж я ритнаха във вратата и това е. Не знам, треньорът ще каже къде бъркаме. Мног...