07/31/12 15:44

Велика победа на волейболистите – разбихме Полша с 3:1

Волейболните ни национали стигнаха до вдъхновяваща победа с 3:1 гейма над фаворита на олимпийския турнир Полша.
Възпитаниците на Найден Найденов спечелиха първите две части на 22 и на 27 точки, а загубиха третaта с 13:25. В четвъртия гейм дълго поддържахме преднина от 4-5 точки, която обаче в един момент пропиляхме, но накрая успяхме да затворим Волейболните ни национали стигнаха до вдъхновяваща победа с 3:1 гейма над фаворита на олимпийския турнир Полша. Възпитаниците на Найден Найденов спечелиха първите две части на 22 и на 27 точки, а загубиха третaта с 13:25. В четвъртия гейм дълго поддържахме преднина от 4-5 точки, която обаче в един момент пропиляхме, но накрая успяхме да затворим