07/31/12 21:01

Великобритания с втора победа в турнира по хокей на трева за жени

Великобритания постигна втора победа в група "А" на олимпийския турнир по хокей на трева за жени. Домакините на Игрите се наложиха над Република Корея с 5:3. С гол от дузпа на Алекс Дейнсън Великобритания поведе с 3:1 в 38-та минута, но корейките изравниха. Само за около минути домакините реализираха два гола. Първо точна бе Джордже Туиг от дузпа, а после се разписа и Клое Роджърс. Великобритания и Холандия са начело в групата с по две победи от два мача. временно класиране: 1. Великобритания 2 2 0 0 9:3 6 точки 2. Холандия 2 2 0 0 6:2 6 ...