08/02/12 18:35

Русия премина без проблеми през Тунис на волейбол

Русия победи аутсайдера Тунис с 3:0 (25:21, 25:15, 25:23) в третия си мач от група "В" на турнира по волейбол за мъже в Лондон. Този успех "гарантира" участието на "сборная" на четвъртфиналите, където техен съперник може да бъде България. За 78 минути руснаците свършиха своята работа и вече очакват дербито в групата, което е между САЩ и Бразилия по-късно днес. Най-резултатен за Русия беше Максим Михайлов с 15 точки, докато за Тунис Хамза Нага реализира 14 точки. Временно класиране: 1. САЩ 2 2 0 6:0 6 точки 2. Бразилия 2 2 0 6:0 6 3. Руси...