08/04/12 22:20

Аржентина прекъсна победната ни серия

Аржентина спечели мача срещу България с 3:1 гейма в срещата от волейболния турнир на Олимпийските игри в Лондон. Това е първата загуба на националния ни отбор на игрите в Лондон. В отделните части 25:18, 21:25, 25:19 и 25:20. Това е четвъртата среща на националния отбор на игрите в Лондон. До момента възпитаниците на Найден Найденов спечелиха три победи – над домакина Великобритания, Полша и Австралия и са лидери в групата. През тази година България и Аржентина се срещнаха 4 пъти в мачове от Световната лига като равносметката е 2 победи за България (3:2, 3:2) и 2 за Аржентина (3:0, 3:1). Въпреки че имат само една победа на Олимпийския турнир над Австралия с 3:0, „гаучосите” са много сериозен съперник. Редактор: Яна Баярова