08/11/12 21:54

Литекс излъга ЦСКА с гол в продължението

Литекс победи ЦСКА с 1:0 с гол в даденото от рефера продължение. В мач, който вървеше към 0:0, домакините успяха да стигнат до попадение в 92-ата минута. Тодор Янчев сбърка фатално, резервата Момчил Цветанов открадна топката, стигна я до голлинията, центрира към Герасим Заков, който на празна врата реализира единственото попадение в мача. Така ЦСКА загуби мач, в който спокойно можеше да вземе и точна, а при по-голяма съсредоточеност на Килиън Шеридън и три. Именно Шеридън пропусна и най-чистото положение в срещата, като в 73-ата минута се засуе...