08/12/12 14:18

Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто място

gimnastika 150x150 Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто място Българският ансамбъл по художествена гимнастика в състав Михаела Маевска, Ренета Камберова, Елена Тодорова, Християна Тодорова, Катрин Велкова, Цветелина Найденова остана на шесто място на финала на олимпийския турнир в Лондон, съобщи Агенция Фокус. Гимнастичките на Илиана Раева заемаха третата позиция след изиграването на съчетанията на пет топки, но съчетанието с три ленти и два обръча на музика от „Фантомът от операта“ беше изпълнено с доста неточности. В края на композицията момичетата на Илияна Раева изпуснаха лента, което допълнително отежни положението им. Така за изпълнение те получиха едва 8.150 и общата им оценка за три ленти и два обръча бе 26.452. Сборът от точките за двете съчетания на България е 54.375, което ги остави без медал. Четирикратни олимпийски шампионки станаха рускините

bookmark Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто мястоsvejo Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто мястоgoogle Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто мястоdelicious Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто мястоstumbleupon Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто мястоfacebook Българският ансамбъл по художествена гимнастика остана на шесто мястоСподели