08/12/12 18:48

"Гражданите" спечелиха Комюнити Шийлд

/КРОСС/ Манчестър Сити спечели "Комюнити Шийлд". „Гражданите” надиграха Челси с 3:2 непосредствено преди откриването на сезона в Англия. Срещата се игра на "Вила Парк" в Бирмингам. В един много зрелищен двубой Челси поведе в края на първото полувреме с попадение на Торес. В 53-та минута Сити успя да изравни с попадение на Яя Туре. Шест минути по-късно Карлос Тевес увеличи преднината на 2:1. В 65-ата минута Сити поведоха с 3:1, след като Самир Насри също отбеляза. Челси все пак успяха да върнат едно попадение и десет минути преди края на мача Райън Бертранд оформи крайният резултат 3:2.