08/16/12 18:11

Дед Боске разочарован от яловата Испания

Селекционерът на испанския национален отбор Висенте дел Боске разкритикува играчите си след снощната проверка срещу Пуерто Рико, завършила с победа 2:1. Две бързи попадения на Санти Касорла и Сеск Фабрегас в заключителните минути на първото полувреме дадоха предимство на световния и европейски шампион, но треньорът далеч не бе впечатлен от представянето на „ла фурия“. „Имахме предостатъчно възможности да вкараме още голове, но ни липсваше точност пред гола“, сподели треньорът. „Направихме толкова, колкото бе необходимо, за да спечелим мача, но ...