08/16/12 09:24

Пенев: Срещу Италия ще е различно

/КРОСС/ Селекционерът на националния ни тим Любослав Пенев вижда израстване в нашия отбор. Тимът му победи Кипър с 1:0, а специалистът смята, че срещу Италия на старта на световните квалификации, ще покажем още по-добра игра. "Ние си направихме мача - да контролираме през по-голямата част, с добро владение, много малко грешки и много добра защита. Справиха се отлично всички момчета и малко съжалявам, че пропускаме сериозни положения в близост до вратата. Ще наблегнем на този вид ситуации. От 6-7 ситуации трябва да вкарваме едно 3 гола. Има по-сериозен отлив, защото не играем добре, не печелим точки, не се класираме, съвсем логично е публиката да не харесва това, което й се предлага. С една добра игра и успехи съм сигурен, че публиката ще се върне и ще ни помага в тежките моменти, пише бтв