08/16/12 05:05

Ударихме Кипър с 1:0

България победи Кипър с 1:0 в приятелски мач преди началото на световните квалификации. Резервата Илиян Мицански вкара единственото попадение в 66-ата минута на стадион "Георги Аспарухов". Първата по-сериозна възможност за гол дойде в 27-aта минута.  Тогава Веселин Минев центрира отляво към границата на наказателното поле. Там Манолев си спря добре топката и с едно движение се освободи от кипърски бранител, а заедно с това си отвори и позиция за шут, предаде sport1. Десният халф на българите отправи плътен удар с десния крак, но вратарят Георгалидис изби.  Кипърците не застрашиха с нищо вратата на Михайлов преди почивката. Пет минути преди края на първата част Алонефтис центрира остро в пеналта на лъвовете, като Веско Минев изчисти.  През втората част на тере...