08/19/12 21:57

Лудогорец окупира върха след труден успех над Берое

Лудогорец записа втора поредна победа от началото на шампионата в А група, след като се наложи трудно над Берое с 3:1. Двата тима си поделиха по едно полувреме, но в крайна сметка шампионите успяха да вземат своето. Спорни моменти също не липсваха, след като в края на мача Елиаш да Силва бе изгонен с директен червен картон, при положение, че опорният халф вече имаше един жълт картон. Гостите от Берое, които влязоха в кръга като временен лидер в класирането, започнаха само с една промяна спрямо състава, разгромил Ботев Враца на старта. Отличилия...