08/19/12 21:51

Осакатеният ЦСКА спечели първа точка срещу Черноморец

Отборите на Черноморец и ЦСКА не успяха да излъчат победител в двубоя помежду си във втория кръг на А група. Мачът на стадион „Лазур“ приключи при резултат 1:1, а головете реализираха Траян Дянков, който си вкара автогол през първата част и Яник Боли, който бе точен през второто полувреме. Така двата тима спечелиха първите си точки в шампионата, след минималните загуби в първия кръг с по 0:1 от Левски и Литекс. Двата тима започнаха много мудно двубоя, като в първите 15 минути на срещата, играта се води предимно в центъра на терена без никакви о...