08/20/12 22:05

Ла Коруня тръгна с победа в Примера дивисион

Отборът на Ла Коруня стартира успешно кампанията в Примера дивисион. Футболистите треньора Хосе Луис Олтра се наложиха с 2:0 над гостуващия Осасуна. През първото полувреме двата тима не успяха да се изненадат и логично приключиха първите 45 минути без голове. Домакините излязоха напред в резултата малко след почивката. В 53-ата минута Санчес даде преднина на своите, а крайното 2:0 бе оформено в продължението на срещата от Оливейра. По-късно днес има още два мача от програмата на първия кръг на Примера дивисион. Райо Валекано е домакин на Гранад...