08/26/12 21:43

Класическа победа за "Шумен 2010" в първия домакински мач от "Б" група

Отборът на „Шумен 2010" постигна класическа победа в първия си домакински мач след завръщането в българския професионален футбол. На градския стадион „Панайот Волов" шуменци победиха „Раковски" с 3:0, като и трите попадения паднаха през второто полувреме. Мачът започна с не толкова интересна игра, като домакините трудно стигаха до противниковото наказателно поле. В края на часта футболистите на „Раковски" шропуснаха да отбележат. Втората част започна с по-нападателна игра от страна на шуменци. Резултатът бе открит от итализанеца Енрико Морини в...