08/29/12 09:07

Кой ще вдигне купата на Испания тази нощ

/КРОСС/ Тази нощ един от двата испански колоса Реал Мадрид и Барселона ще спечели първия си трофей за новия сезон. Каталунският тим надделя с 3:2 в първата среща и при равенство или победа ще се поздрави за четвърти пореден път с отличинието. „Синьо-червените" са рекордьори с десет Суперкупи на страната, а последното изкачване на "белите" до върха е от 2008 година. В първата среща публиката на "Камп Ноу" видя изключително динамично второ полувреме, белязано с пет гола. Попадението на Педро Родригес за 1:1 остави сериозни съмнения за засада. Грешката на Виктор Валдес пет минути преди края пък направи реванша много по-интересен. Реал Мадрид започна неочаквано слабо в Примера и събра само точка от две срещи. В неделя се видяха пробойни в защита и липса на така познатата стръв към атака