09/01/12 22:12

Георги Чиликов: Разочарован съм, който иска в Черноморец – да го покаже на терена

Помощникът-треньорът в Черноморец Георги Чиликов в никакъв случай не бе доволен от равенството 1:1 срещу Локомотив Пловдив в последния мач от 4-ия кръг в А група. Асистентът на Димитър Димитров-Херо дори намекна, че част от играчите на „акулите“ не дават максимума от себе си на терена и това е причината за лошата продукция на отбора, а не отсъжданията на рефера. „Какво да ви кажа.. Изключително важен мач за нас, искахме да победим. Разочарован съм от мача, защото можем много по-добре, но в крайна сметка това е потенциалът на част от футболистит...