09/02/12 16:40

Димитър Рангелов и Люцерн паднаха от Йънг Бойс

Българският нападател Димитър Рангелов записа пълни 90 минути за своя Люцерн, но не успя да помогне на тима си, който падна с 1:2 от Йънг Бойс в среща от 8-ия кръг в шампионата на Швейцария. Александър Фарнеруд откри за участника в Лига Европа малко преди да изтекат 20 минути от началния съдийски сигнал, а четвърт час след почивката Александър Гозалес покачи на 0:2 в полза на гостите. Люцерн все пак успя да върне едно попадение в 85-ата минута, когато централният защитник Томислав Пулич се разписа с глава след статично положение, но Йънг Бойс у...