09/05/12 19:36

Калиакра разгроми аматьорите от Септември Тервел в контрола

Втородивизионният Калиакра (Каварна) победи в контрола като гост с 4:0 играещия в Североизточната В група Септември Тервел. Головете за тима от Каварна отбелязаха Джунейт Яшар и Дарин Андонов през първото полувреме и влезлите през втората част новаци Аян Ирфан и Сергей Станев. В този мач старши треньорът Радостин Трифонов използва състезатели, които са играли по-малко в първенството. На 8 септември Калиакра ще пътува за Стара Загора, където от 18.30 часа има уговорена проверка с Берое. След две победи и загуба Калиакра заема трето място в...