09/05/12 20:32

Черно море и Нефтохимик направиха 2:2 в контрола

Черно море със силно осакатен състав завърши 2:2 с Нефтохимик в контролна среща, играна на стадиона на Спортен комплекс "Младост" във Варна. През първата част домакините имаха превъзходство, създадоха няколко голови положения, но не успяха да реализират попадение. В 11-та минута Мирослав Манолов бе изведен сам срещу вратаря на Нефтохимик Божидар Стойчев и стреля, но стражът на гостите спаси. В средата на полувремето Симеон Симеонов стреля опасно от границата на наказателното поле, но топката попадна в ръцете на вратаря. В 35-та минута съд...