09/11/12 19:57

Футбол: България – Армения 1:0

България постигна първа победа в световните квалификации. Във втория си мач в квалификационна група „B” на зона „Европа” избраниците на селекционера Любослав Пенев победиха пред около 12 000 зрители на Националния стадион „Васил Левски” тима на Армения с 1:0, предаде агенция Фокус. Единственото попадение в мача реализира Станислав Манолев в 44-ата минута. Ивелин Попов проби по лявото крило и намери Манолев непокрит в малкото наказателно поле на Армения, като футболистът на ПСВ Айндховен бе точен.
В 73-ата минута двата тима останаха на терена с по 10 души, след като Светослав Дяков получи втори жълт и червен картон, а Писели от гостите бе директно изгонен. В 77-ата минута тимът на Армения остана с 9 души, след като червен картон за неспортсменско поведение получи и Хазарян=

Футбол: България   Армения 1:0

bookmark Футбол: България   Армения 1:0svejo Футбол: България   Армения 1:0google Футбол: България   Армения 1:0delicious Футбол: България   Армения 1:0stumbleupon Футбол: България   Армения 1:0facebook Футбол: България   Армения 1:0Сподели