09/16/12 22:40

Иво Иванов: Нямам сантименти към Левски, искам Берое да бие винаги

Централният защитник на Берое Иво Иванов изрази съжалението си, че неговият тим не е победил Левски в днешния мач. На стадиона в Стара Загора домакините откриха преди почивката, но след нея допуснаха пълен обрат за крайното 1:2. „При 1:0 за нас вместо да вкараме второ попадение, Левски ни изравни и след това стигна до победен гол, без да упражнят голям натиск. Видяхте, че публиката ни подкрепи въпреки загубата от Славия в предишния кръг. Нямам проблеми с феновете, нито пък имах да доказвам нещо на Левски. Там изкарах две хубави години и винаги ...