09/17/12 00:25

Атлетико Мадрид почти изпусна спечелен мач срещу Райо

Атлетико Мадрид победи Райо Валекано с 4:3 в среща от третия кръг в Ла Лига, като бе на път да стори немислимото, пропилявайки преднина от 4 гола. Голямата звезда на домакините Радамел Фалкао отново порази противниковата врата, но този път го стори „едва“ веднъж. „Дюшекчиите“ диктуваха темпото още от първата минута, но отне известно време, преди да разпечатат вратата на Дани Хименес. Това се случи в 29-ата минута, когато Марио Суарес откри след пас на Диего Коща. Резултатът се запази непроменен до почивката, но след нея Атлетико нанесе съкрушит...