09/27/12 15:20

Малките лъвчета загубиха от юношите на Славия

София /КРОСС/ Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 1:2 приятелската среща срещу Славия (U18), която се игра на базата в Драгалевци. Двубоят бе последен за „лъвовете" преди началото на европейските квалификации, на които нашите са домакини в периода 19-24 октомври. Днешният мач бе изгледан на живо от селекционера на мъжкия национален тим Любослав Пенев и двама от помощниците му - Радослав Здравков и Йордан Йорданов, който бе ангажиран и с подготовката на вратарите на юношите по време на тридневния лагер. Славия поведе още в третата минута, когато след центриране отляво Владимир Семерджиев се ориентира най-добре в наказателното поле и с глава изпрати топката в десния ъгъл на вратата, пазена от Николай Радев