10/02/12 21:36

Пламен Николов игра цял мач за Том при загуба от Спартак

Българският защитник Пламен Николов игра цял мач за своя Том Томск при загубата като гост на Спартак Налчик с 0:2 в мач от 14-ия кръг на Първа руска дивизия. Мирослав Джудович в 6-ата и Руслан Болов в 12-ата минути бяха точни за домакините и донесоха победата на тима от Налчик. Така тимът на Том пропусна отличен шанс да се завърне отново на върха във временното класиране. Отборът от Томск остана на второ място с актив от 27 точки, една по-малко от лидера Урал. Спартак Налчик е трети, вече с 26 точки. Преди седмица Том Томск отпадна от ЦСКА Моск...