10/05/12 19:58

Черноморец прекъсна устрема на Ботев Враца

Черноморец Бургас имаше доста трудности срещу Ботев Враца, но все пак победи гостите с 2:1 в среща от 8-ия кръг на А група. Въпреки множеството проблеми в лагера на врачани, те съумяха да открият резултата през първата част с автогол на Георги Терзиев, но Венцислав Христов бързо-бързо изравни. През втората част "акулите" пропиляха доста възможности срещу уморения тим на Антони Здравков, но в 61-ата Исуф Уатара не сбърка, останал очи в очи с Михаил Иванов. Така отборът от Бургас прекъсна серията от две поредни победи, която започна след връщанет...