10/11/12 22:34

Азаренка се класира на четвъртфиналите в Линц

Поставената начело на схемата Виктория Азаренка се класира на четвъртфинал от турнира по тенис за жени в Линц, Австрия, след като се наложи с 6:1, 6:1 над румънката Симона Халеп. Тенисистката от Беларус доминираше изцяло в играта от основната линия и завърши мача с 20 печеливши удара, което се оказа непосилно за нейната съперничка. С това Азаренка, която е загубила едва четири гейма за последните два мача, се класира на четвъртфинал и ще играе срещу победителката от двубоя между хърватката Петра Мартич и австрийката Патрисия Маир-Ахлайтнер. В д...