10/12/12 19:22

Два хеттрика в разгромна победа на малките на „Лудогорец”

След разгромен резултат 7:0 юношите младша възраст на „Лудогорец" добавиха още 3 точки в класирането си в зона „Русе". Възпитаниците на Диян Ангелов, родени 1997 г., доминираха над съперника си - „Панайот Хитов"-Тутракан на Тренировъчната база на шампионите. И в двете полувремена на мача гостите рядко достигаха до вратата на Тодор Ценов, само малшансът за нападателите в бели екипи сред почивката спаси на момчетата от Тутракан загуба с двуцифрено число. С хеттрик се отличиха двама от играчите на „Лудогорец". Станчо Димитров откри резултата още в...