10/12/12 18:53

Черно море победи с класически резултат Септември Тервел в контрола

Отборът на Черно море постигна класическа победа с 3:0 като гост на Септември Тервел, съобщиха от пресслужбата на варненския клуб. Черно море откри резултата още във 2-та минута след гол на Детелин Димитров. В 26-та минута Мирослав Манолов реализира гол от дузпа за игра с ръка в наказателното поле на домакините. В 56-та минута юношата на Черно море Атанас Илиев направи резултата класически след самостоятелен пробив. След срещата наставникът на Черно море Адалберт зафиров коментира пред клубния сайт, че е доволен от показаното на терена от всичк...