10/21/12 19:16

Спартак вкара три безответни на Калиакра

Спартак Вн победи Калиакра у дома, след като вкара 3 безответни гола в противниковата мрежа. Гостите от Каварна стояха по-добре на терена преди почивката, спечелиха средата на терена и по-често поглеждаха към противниковата врата. Все пак, първото по-опасно положение бе за домакините. Беадиров центрира опасно от корнер, благодарение и на вятъра топката полетя застрашително към десния ъгъл на вратата, но в посления момент мина на сантиметри на гредата и излезе в аут. В 13-ата минута Ивелин Костов пробва далечен иагонален шут от около 27 метра, н...