10/21/12 20:15

Ферарио Спасов: И Литекс заслужаваше да вземе нещо от този мач

Старши-треньорът на Ботев Пловдив Ферарио Спасов остана доволен от победата на своя тим с 1:0 при гостуването на Литекс, но не пропусна да поздрави и домакините за тяхната игра. „Трябваше да покажем характер, агресивност и майсторство в един труден мач. Двубоят бе равностоен. Мисля, че протече в духа на футбола, това е най-голямото достойнство. И двата отбора се опитаха да играят и да се надиграват.“ „През втората част ситуациите наистина бяха пред нашата врата и само изявите на вратаря ни позволиха да спечелим. Литекс също заслужаваше да вземе...