10/27/12 21:02

Бербатов вкара гол № 7 на любимия съперник

Димитър Бербатов наказа “Рединг”, но “Фулъм” не успя да спечели при гостуването си във Висшата лига - 3:3. Българинът вкара гол в 88-ата минута, който изглеждаше победен за 3:2, но домакините стигнаха до точката.
“Рединг” не иска и да чуе името на Бербатов, след като в пет мача по терените на Англия срещу този съперник нападателят има вече 7 гола. Димитър Бербатов наказа “Рединг”, но “Фулъм” не успя да спечели при гостуването си във Висшата лига - 3:3. Българинът вкара гол в 88-ата минута, който изглеждаше победен за 3:2, но домакините стигнаха до точката. “Рединг” не иска и да чуе името на Бербатов, след като в пет мача по терените на Англия срещу този съперник нападателят има вече 7 гола.