10/27/12 19:37

Бербо бележи, Фулъм изпусна победата

Лондон, Великобритания /КРОСС/ Димитър Бербатов вкара гол при гостуването на отбора му на Рединг. Попадението му обаче се оказа недостатъчно за крайния успех на Фулъм и двата тима завършиха 3:3 в мач от деветия кръг на английската Висша Лига. Домакините поведоха в 26-ата минута с гол на  Микеле Лейгъртууд. След почивката гостите направиха пълен обрат, след като Брайън Руис изравни за 1:1 в 61-ата минута, а Крис Беърд бе точен в 77-ата минута за 1:2. В 85-ата минута Гарат Маклиъри изравни за 2:2. Две минути преди края Стив Сидуел подаде към Димитър Бернатов, който с диагонален изстрел вкара за 2:3 и бе на път да донесе победата на Фулъм. В последната 90-а минута Хал Робсън-Кану оформи крайното 3:3 и донесе точката за домакините