10/28/12 20:59

Васлуй с Живко Миланов се издъни в Румъния

Васлуй с Живко Миланов в редиците си шокира своите фенове, след като загуби с 0:1 домакинството си на Газ Метан Медиаш в мач от 13-ия кръг на румънското първенство. Българският краен бранител остана на терена до самия край, но не успя да предотврати поражението. Единственото попадение в мача падна след дузпа в 27-ата минута, за която основна вина носи другият бек Фернандо Варела. Виктораш Астафей застана зад топка и преодоля вратаря Коман. Негативният разултат извади Васлуй от челната тройка във временното класиране, като от грешката на Миланов...