10/28/12 17:53

Ники Михайлов и компания не пуснаха върха в Холандия

Николай Михайлов не пусна гол за успеха с 1:0 на своя Твенте при гостуването срещу Ваалвийк в мача от 10-ия кръг в Холандия. Така, българският национал и неговите съотборници останаха на върха във временното класиране, на точка пред втория ПСВ Айндховен, който победи Хераклес с 2:1 също като гост. Станислав Манолев не взе участие в мача, тъй като изтърпява наказание. Михайлов, записа цял мач за Твенте, а единственото попадение падна в 40-та минута, и бе дело на Душан Тадич. Така, Валвийк продължава да няма домакински успех над Твенте от 2004 го...