10/28/12 17:34

Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/

DSC000991 1024x542 Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/

Първа домакинска победа в първенството на „А“ РХГ записа женският отбор на „Поморие“. В среща от третия кръг на шампионата воденият от Щерион Василев поморийски тим се наложи над състава на „Васил. Левски“ /Нови Пазар/. Двубоят в спортната зала на „Гранд Хотел Поморие“ приключи при резултат 28:25.

Домакините трудно доминираха в мача, а в някои моменти допуснаха гостите да поведат в резултата. Две от състезагелките на „Поморие” получиха контузии, което наложи треньорът Щерион Василев да промени част от тактическата схема в отбора.

„Играхме колективно, много прибързано действахме и от там дойдоха контузиите. Не разчетохме играта в нападение. В противниковия отбор Нели Керанова е много стара състезателка, с много рутина и всичките ги спря. Тя работеше като таран в противниковия отбор”, заяви след мача Щерион Василев.

Най-много голове от ХК „Поморие” реализираха Татяна Гафарова – 14 и Петя Митева – 10. От страна на гостите от Нови Пазар Глория Пламенова реализира 9 гола, Моника Радева и Нели Керанова отбелязаха по 5 гола.

Отборът на ХК „Поморие”: Красимира Каръкова, Татяна Гафарова, Жорета Кирова, Росица Ерменлиева, Жасмина Демирева, Соня Маринакиева, Зорница Стоянова, Петя Митева, Мария Георгиева, Нона Койчева, Марияна Георгиева, Стефка Георгиева и Елена Траницова. Треньори: Щерион Василев и Александра Василева.

DSC00101 1024x768 Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/

Избрани моменти от хандбалната среща:

2 Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/

Щерион Василев за хандбалната среща:  Поморие – Нови Пазар

bookmark Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/svejo Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/google Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/delicious Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/stumbleupon Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/facebook Хандбал: Трудна победа на Поморие /видео от мача/Сподели