10/29/12 09:49

4 гола, много грешки и прасе в цветовете на Бока Хуниорс в аржентинското Суперкласико

Гол в добавеното време донесе равенството 2:2 за Бока Хуниорс в аржентинското Суперкласико срещу големия съперник Ривър Плейт. Полузащитникът Валтер Ервити се разписа след бърза контраатака, като преди нея на другия край на терена защитата nа Бока блокира удар на капитана на Ривър Плейт Давид Трезеге. Френският нападател, който има аржентински корени, имаше за цел да отбележи своя първи гол в голямото дерби на Буенос Айрес, но така и не се получи. Ривър Плейт шокира гостите от Бока Хуниорс с ранно откриване на резултата. Още във 2-ата минута Ле...