10/30/12 23:48

Милан навакса два гола, тръгна си с точка от Сицилия

Палермо записа четвърто поредно равенство в Серия А, 2:2 срещу Милан, в първия мач от 10-я кръг на италианското първенство. Сицилианският тим остава на опашката в класирането, след като изпусна два гола преднина, и допусна „росонерите“ да изравнят в рамките на десетина минути през второто полувреме. За Милан точката също не е особено окуражителна, тъй като със събраните 11, продължава да е в средата на таблицата. Това бе едва втори хикс за миланския гранд през този сезон в Серия А. Палермо удари в самия край на първото полувреме, и веднага след...