11/01/12 21:40

Димитър Димитров: Искахме да спечелим този мач и го направихме

„Не мога да кажа, че се получи кой знае колко тежък мач. Наистина искахме да спечелим този двубой, но все пак дадохме почивка на някои футболисти, с оглед на тежкото гостуване, което ни предстои,“ заяви старши треньорът на Черноморец Димитър Димитров-Херо, след убедителната победа за Купата на България. „Смятам, че след първите два гола, мачът просто се доиграваше. Отборът на Спартак Плевен ми направи добро впечатление, футболистите импровизираха, показаха някои добри идеи. Може би и теренът ги затрудняваше до някъде, тъй като беше доста нераве...