11/04/12 17:21

Ферарио Спасов: И двата отбора могат да бъдат недоволни

Наставникът на Ботев Пловдив Ферарио Спасов заяви, че с оглед на развитието на пловдивското дерби срещу Локомотив, и двата тима могат да бъдат недоволни от равенството 2:2 на „Лаута“. „Това се оказа първото дерби за нашия отбор. Мисля, че мача мина през интересни перипети. Локомотив отбеляза гол, последваха наши два, след това в последните минути дойде изравняването. Имаше и атака, при която Локомотив можеше да спечели мача. Важното, че в тази атмосфера, която създадоха и двете агитки, се получи мач, в който футболистите се уважаваха и играха ...