11/09/12 19:55

Казанлък Волей нанесе първа загуба на лидера Марица за сезона

Новакът Казанлък Волей нанесе първо поражение на лидера Марица в Пловдив мач от в шестия кръг на женското волейболно първенство. Гостите спечелиха с 3:2 (25:19, 25:22, 12:25, 24:26, 15:13) и се изравниха по показатели със съперника, но останаха на второ място заради по-лошо съотношение на точките, спечелени в отделните срещи досега. Вицешампионките от Марица успяха да навакса пасив от два гейма, но през по-голямата част от тайбрека бяха в ролята на догонващи. Казанлък пропиля ранен аванс от 6:3, а след 8:8 последва гонитба в резултата до 13:13,...