11/18/12 20:22

Младата команда на Стоичков прекърши Пирин Гоце Делчев

Литекс взе убедителна победа с 5:0 срещу Пирин Гоце Делчев в среща от 13-я кръг на А група. Двубоят бе голям шанс за новака в елита от Гоце Делчев, да изпревари пряк съперник в класирането, тъй като при победа в Ловеч щеше да заеме шестата позиция на Литекс. Вместо това обаче, „оранжевите“ комфортно дръпнаха с 2:0 още през първото полувреме, а след почивката си подпечатаха успеха с още три попадения. Момчетата на Христо Стоичков, в съвсем подмладен вид, нацелиха и на два пъти гредите, и пропуснаха дузпа, като можеха да стигнат и до още ...